Продавець EdoСhoc, Поділись Любов'ю! розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
12759 відгуків
Дякую за Ваш вибір💙💛
Ізюмсмька 5, Київ, Україна
+380 (66) 123-97-44
+380 (98) 472-71-72
Edochoс

Палочка кориці маленька, 500г

-10%
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 2801432241

290,25 ₴

261,23 ₴

Показати оптові ціни
+380 (66) 123-97-44
Менеджер Ганна
  • +380 (98) 472-71-72
    Менеджер Ганна
  • +380 (93) 185-03-93
    Менеджер Ганна
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Палочка кориці маленька, 500г
Палочка кориці маленька, 500г
290,25 ₴261,23 ₴
Готово до відправки
+380 (66) 123-97-44
Менеджер Ганна
  • +380 (98) 472-71-72
    Менеджер Ганна
  • +380 (93) 185-03-93
    Менеджер Ганна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Кориця - спеція, яка за популярністю не поступається жодній іншій в кулінарії. Саме ця східна приправа надає випічці і десертах неповторний солодко-деревний аромат. Але не варто розглядати її виключно як пікантною прянощі. У чайній ложці меленої кориці стільки ж антиоксидантів, скільки і в 150 г чорниці, а за насиченістю поліфенолами мелена кориця вигідно відрізняється від інших спеції. ELLE детально вивчив всі корисні властивості кориці, а також можливу шкоду, який вона може завдати організму.

Кориця - це висушена кора коричного дерева cinnamonum. При висиханні смужки кори завиваються в трубочки. Ці коричні палички перемелюють до стану борошна або використовують для приготування глінтвейну, страв з м'яса і птиці.

Історичною батьківщиною кориці вважається Шрі-Ланка, де вона культивується і в наш час.

Найбільш корисною вважається споконвічна цейлонська кориця. Її менш корисний, але дешевий аналог - коричник китайський - виростає в Австралії та Південно-Східної Азії. Суміш ефірних масел, дубильних речовин і смол створює той унікальний терпкий і теплий аромат кориці. Корисні властивості кориці відомі з давніх часів. У давньокитайських медичних працях вона часто фігурує як універсальний засіб для позбавлення від різних недуг. Також кориця згадується в стародавньому індійському трактаті про здоров'я «Аюрведа» та навіть в Старому Завіті. Кориця багата калієм, марганцем, залізом, міддю, селен і цинк, вітаміни групи А, B1, B2, В9, С, Е, К. Антиоксидант поліфенол МНСР впливає на рецептори інсуліну і знижує рівень цукру в крові, тому лікарі рекомендують вживати в їжу корицю пацієнтам з діабетом 2 типу.

Медичні дослідження довели, що вживання цієї спеції позитивно впливає на роботу всіх життєво важливих систем організму. Кориця підвищує загальний тонус, зміцнює імунітет, допомагає в концентрації уваги, здатна поліпшити зорову пам'ять, володіє протизапальними і кровоспинними властивостями. Лікувальна суміш кориці з медом є одним з найбільш ефективних і смачних способів лікування простудних захворювань. Кориця багаторазово підсилює користь меду - антибактеріальні властивості цих двох природних компонентів підвищують життєві функції, активізують обмінні процеси, що допомагають в боротьбі з вірусами. Змішайте чверть чайної ложки кориці і столову ложку натурального меду, приймайте суміш три рази на день під час застуди або для профілактики ГРВІ.

Протипоказанням лікування корицею з медом є підвищена температура. Кумарин, що міститься в кориці, може викликати головний біль. Також корицю можна вживати особам, що страждають підвищеним тиском і серцево-судинними захворюваннями. Спеція викликає прискорене серцебиття.

Коричний порошок завжди повинен бути на кухні, але стане в нагоді він не тільки для приготування яблучного штруделя і зігріваючих напоїв. У давнину кориця була головним антисептиком. Якщо насипати борошно на свіжу рану, то коричнева альдегід буде перешкоджати проникненню в кров інфекцій і швидко відновить пошкоджені тканини. Цей спосіб знезараження досі активно використовується на Сході.

Корицю часто додають в жувальні гумки, зубні пасти і ополіскувачі. Пряність вбиває бактерії в порожнині рота, не пошкоджуючи зуби і не змінюючи колір емалі. Кориця лідирує в способах профілактики і лікування складних захворювань.

Пряна спеція токсична для злоякісних ракових утворень. Кориця здатна зменшити ріст ракових клітин і викликає їх загибель. Спеція мінімізує ризик серцевих захворювань за рахунок зниження рівня холестерину в крові. Для цього слід щодня приймати не менше 120 мг коричного порошку.

Ця ароматна пряність благотворно впливає на роботу кишечника, усуває неприємні відчуття в шлунку, корисна при метеоризмі. Корисні властивості кориці для жінок повинна знати кожна з нас. Страви і напої з корицею допоможуть полегшити передменструальний синдром і усунути хворобливі відчуття. Кориця багата мінеральними речовинами, які заповнюють дефіцит марганцю, хрому та кальцію.

Кориця в чистому вигляді активно допомагає в боротьбі із зайвою вагою. Ароматний коричнева порошок не знижує апетит, зате прискорює обмінні процеси і уповільнює травлення. Кориця в складі хлібобулочних виробів приносить організму більше шкоди. Однак, завдяки корисним властивостям кориці для схуднення, всього одна чайна ложка порошку в день допоможе знизити глікемічний індекс їжі до 30%.

Щодня додавайте корицю в каші, смузі, йогурти. Увечері приготуйте «чай з кориці»: в гарячій воді розчиніть ложку меду і кориці і дайте напою настоятися протягом ночі. Напій для схуднення слід випивати в два прийоми - вранці і ввечері.

Основні
ВиробникВласне виробництво
Країна виробникІндія
Вага500 г
Тип спеційКориця
Користувальницькі характеристики
Висота100 мм
Ширина100 мм
Довжина100 мм
ТипКориця
  • Ціна: 261,23 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner